Get Adobe Flash player
FaceliaMiód z kwiatów facelii ma barwę żółtawą. Po skrystalizowaniu przybiera kolor od perłowego po ciemno żółty. Smak miodu jest słodki, lekko kwaskowy, delikatny . Pachnie kwiatem facelii.
Zaliczany jest do grupy miodów rzadko spotykanych ponieważ facelia zajmuje marginalne miejsce w strukturze upraw. Jeśli spotkacie gdzieś błękitne pole szczotkowatych kwiatków - zatrzymajcie się aby poczuć ich piękny zapach a potem sprawcie Sobie słoik tego rarytasu.

Miód faceliowy doskonale wzmacnia organizm.

Stosowany jest w chorobach żołądka: wrzodach, nieżycie; wrzodach dwunastnicy, problemach z wątrobą, trzustką, woreczkiem żółciowym.
Miód faceliowy pochodzi z wędrownej pasieki na Warmii. Rodziny pszczele z naszej pasieki są przewożone do miejsc gdzie rośnie facelia i tam dokonują dzieła zbierania nektaru i tworzenia pysznego miodu.  

Kierujemy się zasadą, że nie wszystko co warto, to się opłaca, a nie wszystko co się opłaca, to warto. Stawiamy na jakość, nie oferujemy tzw. mieszanek miodów europejskich, lecz najautentyczniejszy miód prosto z ula, z pasieki na Warmii. Kto zazna smaku naszych prawdziwych, ekologicznie czystych, w 100% autentycznych miodów nektarowych, będzie wracał po kolejne. 
Miodobranie 2016
Miód dostępny do wyczerpania zapasów.
ZAPASY WYCZERPANE